Menu

Úřední deska obce Čučice

cucice-social-site FB G+ TW
ČEZ logo
Mikroregion Ivancicko
Portál krizového řízení pro Jihomoravský kraj
Rady a tipy chytrých blondýnek jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

Uživatelské menu

Projekt "Vzděláváním k úspěchu" rss

Projekt Vzděláváním k úspěchu

Záměr projektu:

Projekt Vzděláváním k úspěchu je zaměřen na vzdělávání občanů v obcích do 2000 obyvatel. Projekt bude realizován v Jihomoravském kraji v mikroregionu Ivančicko a v kraji Vysočina v mikroregionu Třebíčsko – z každé oblasti bylo vybráno 5 obcí. V každé obci budou realizovány vzdělávací semináře ze tří základních oblastí: digitální technologie, finanční gramotnost a základy podnikání. Cílovou skupinou projektu jsou ekonomicky aktivní občané, tedy ti, kteří jsou zaměstnání anebo již dosáhli určitého stupně vzdělání a na trh práce vstupují. Aktivity projektu jsou zaměřeny především na ty účastníky, kterým mohou projektové aktivity napomoct k lepšímu uplatnění na trhu práce.


Základy práce s počítačem a sociální sítě

Základy práce s počítačem a sociální sítěSeminář projektu Vzděláváním k úspěchu

Autor: Obecní úřad  •  Vydáno: 6.5.2015 14:07  •  Přečteno: 587x

Informace o projektu Vzděláváním k úspěchu

Informace o projektu Vzděláváním k úspěchuProjekt Vzděláváním k úspěchu je zaměřen na vzdělávání občanů v obcích do 2000 obyvatel. Projekt bude realizován v Jihomoravském kraji v mikroregionu Ivančicko a v kraji Vysočina v mikroregionu Třebíčsko – z každé oblasti bylo vybráno 5 obcí.

Autor: Obecní úřad  •  Vydáno: 18.3.2015 14:25  •  Přečteno: 612x