Menu

Úřední deska obce Čučice

cucice-social-site FB G+ TW
ČEZ logo
Mikroregion Ivancicko
Portál krizového řízení pro Jihomoravský kraj
Rady a tipy chytrých blondýnek jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

Uživatelské menu

< návrat zpět

Diskuse


Téma: Náměty a připomínky k tomuto webu rss

Zaslal/a icon 31.1.2012 14:58

obsah, vzhled, líbí, nelíbí,...


Strana:  1 2 3   další »
icon #000001
avatar
Milý admine, jsem rád, že nebude všechen popel padat na moji hlavu a že jsi se doznal ke svému dílu...co se podobnosti barev a hypermarketu týká....obávám se, že ani žluto modrá kombinace není tak neutrální, jak se zdá :-). Kontrolní otázka - křestní jméno Einsteina? ;-)
icon #000002
avatar
"Einstein" má jiný odstíny barev 10 a jako starosta běž příkladem a registruj se (vlevo dole) 1
#000004
avatar
Nové stránky jsou pěkné, jednoduché, hodnotím kladně. Jenom ta modrá je trochu moc výrazná, tahá oči. Kdyby se dala lehounce zjemnit, koukalo by se příjemněji.
icon #000006
avatar
Modrá je dobrá... Ale moc bych nechválil...chce to ještě rozbít tu bílou plochu ;-) ALe ono se to vytříbí a hlavně zprovoznit příchozí multimediální zprávy tak, aby se adresa pro zasílání příspěvků dala i pamatovat :-)
icon #000008
avatar
a) Modrá - nedala. Barvy vycházejí z barev obecního znaku (erbu). Červeno-žlutá kombinace nee - supermarket, modro-zelená je zvěrstvo, takže zbyla přijatelná kombinace modré se žlutou. Ovšem když říkám že "barvy vycházejí z erbu", tak přesně i odstínem, takže hrozno-korunka.
b) Rozbít bílou plochu. Tomu se budu asi i bránit... 1) různě široký monitory, takže rozbíjení vypadá všude jinak, 2) začnou se objevovat různě na stránce barevné sloupce a obdélníky, např. jako na ofic. webu Města Oslavany.
#000012
avatar
Dobrý den všem,
tak si říkám, že když je ta možnost, tak se taky ozvu.
Co se nových stránek týče, tak nic moc, spíš podprůměr, rozhodně by se v dnešní době dali udělat lepší, hezčí a zajímavější a tím nemyslím, že i dražší, není to jen o ceně. V rámci práce navštěvuji stránky obcí, některé jsou na tom samozřejmě hůř, ale většina spíš lépe.
Se smradem v obci souhlasím, ale to je v každý obci a je to o lidech, ještě bych k tomu přidal i smrad z kanalizace, dost často de cítit a to i přes to, že to není kanalizace splašková, fakt super když vám to prosmradí celej barák, ale to je taky o lidech.
Tak snad bude lépe, no i když... 8
#000013
avatar
Jo a málem bych zapoměl, ty odpovědi snad pan administrátor nemyslel vážně... jsou to naprosté hovadiny.... Nevím jak moc je pan administrátor odborně vzdělán, ale mě jako obyvatele této obce teda rozhodně o svých kvalitách nepřesvědčil...co se stránek týče, za mě propadák.
Ale abych jen nenadával, tak přeji obci mnoho úspěchů a pevných nervů v této nepříznivé době 1
icon #000014
avatar
Vážený pane Kalino, celá tato diskuse se jmenuje "Radnice online". Takže pokud smrdí kanály, jste tu dobře. Pokud si chcete popovídat o mé odbornosti, vynechte stránky obce a napište mi na mejl - při své inteligenci jistě víte, kde ho hledat.
icon #000015
avatar
Dekuji za prispevek. Jsem si jisty, ze za pachnouci kanalizaci jsou jen ti ostatni nezodpovedni obcane v obci. Pan Kalina, pokud se skutecne jedna o nej, o cemz zacinam pochybovat, ma urcite uschovane doklady od pravidelneho vyvazeni jimky na splasky. Pokud jde tedy o oficialni stiznost, rad Vas mily pane uvidim na radnici a cely problem vyresime. Pokud to byla zkouska, zda se nekdo zapoji do diskuse, povedlo se :-)
#000016
avatar
Dobrý den, připojuji se do diskuze jako bývalý „Čučák“. Musím souhlasit s p. Kalinou. Design stránek mi přijde nešťastně řešený. Grafika v hlavičce (obrázek obce, vítací značka) jsou rozmazané. Je mi ale také jasné, že každý na to může mít svůj názor. Navrhuji otevřít klasickou anketu s textem „Jak se vám libí naše stránky?“. Myslím si, že pak by celá tato diskuze o vzhledu stránek měla nějaký závěr.
Ještě malá poznámka:
Proč vlastně nebyl použit design původních stránek. Pokud si dobře pamatuji, tak za p. starosty Pollaka byly na doméně cucice.cz statické stránky, po nich přišel Open source redakční systém Drupal a teď web běží opět na Open source (bezplatný projekt) SunLight. Pokud bude někdo z autorů webu reagovat na tuto poznámku, tak prosím neříkejte, že změnu vzhledu podle vzorů původních stránek redakční systém SunLight nedovoluje.

Strana:  1 2 3   další »