Menu

Úřední deska obce Čučice

cucice-social-site FB G+ TW
ČEZ logo
Mikroregion Ivancicko
Portál krizového řízení pro Jihomoravský kraj
Rady a tipy chytrých blondýnek jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

Uživatelské menu

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Požadované informace byly na základě dotazu viz výše uvedeny do sekce "Info - E.ON"

zde máte možnost komunikovat s vedením obce

obsah, vzhled, líbí, nelíbí,...

Děkuji za přání a skutečně věřte tomu, že současná podoba není finální. Weby, které mám takříkajíc na starost, "obdělávám" průběžně a jsem rád, že to je věc, u které když si člověk řekne "to jsem mohl udělat jinak a lépe", tak to může změnit a upravit, narozdíl např. od takového řezbáře, který když vyřeže sochu zemědělce, tak už z toho koně neudělá 10

Nepochopil - nechystá se změna žlutomodré kombinace, ale napsal jsem "obrázek obce a vítací značka jsou rozmazané - až bude hezky, přijedu si to vyfotit lépe a grafiku v hlavičce předělám". Dokonce jsem tam byl už dnes a i když bylo slunečno a něco jsem nafotil, není to ono - fotky se zbytky sněhu a obec zahalená do ekodýmu z topenišť... není to použitelný.
Co se týče ankety, pro mě je to uzavřená věc, ze svýho postu admina to řešit nebudu, zajděte si na radnici. Webové stránky jsou technicky v pořádku a obsahují informace, které obecní web obsahovat a) musí a za b) je záhodno zveřejnit (kultura, sport,...).
K tomu nicku (naposled) - jednoduché řešení: zaregistrujte se! Nick musí být bez mezer a bez diakritiky, zobrazované jméno nemá podobu nijak omezenou. Takže se přihlašujte klidně jak "cucak" a zobrazujte se jako "Čučák" - jde to 10
A za poslední: nechápu větu o dotacích a EU - patrně jste nepostřehl, že nejenom design se tady změnil, ale i webmaster.

- "změnu vzhledu podle vzorů původních stránek SunLight nedovoluje" - dovoluje, požadavkem ale byla změna
- statické stránky, Drupal, SunLight - statické stránky, phpRS, SunLight
- Open source (bezplatný projekt) SunLight - Sunlight je bezplatně ke stažení, to je vše co je na něm zadarmo
- obrázek obce a vítací značka jsou rozmazané - až bude hezky, přijedu si to vyfotit lépe a grafiku v hlavičce předělám
- anketa na téma web - nebude, nikdy se to nebude líbit všem a ani kdyby to bylo pozlacený, tak se neshodne 50 % hlasujících
- diakritika v nicku - systém prvotně počítá s tím, že se našinec zaregistruje, ale dovoluje psát i anonymně. Při registraci je napsáno, že diakritiku nebere. Proč? Protože z nicku tvoří URL adresu, aby nasměroval po kliknutí na nick registrovaného uživatele, tedy na jeho profil zde (fotka, kontaktní údaje, počet příspěvků apod.). Nick už prvotně je změněn tedy tak, aby byl ve správném tvaru, tedy bez diakritiky a bez mezer. Což se stalo i v případě "bývalý Čučák" a systém to předělal na "byvaly-Cucak". Všimněte si, že všechny adresy na webu jsou z důvodu přístupnosti pro vyhledávače v SEO podobě bez nějakých "php, html, id, index.php?k=" značek, ale pěkně ve tvaru "http://www.cucice.cz/uredni-deska-obce-cucice" tak, aby i adresa už sama o sobě dávala smysl. Není to moje zásluha, ale nejnovější verze SunLightu 7.5.1 - od nasazení systému na tuto doménu jsem prováděl již 3 update.
Takže bez diakritiky a bez mezer i nadále :-)

Vážený pane Kalino, celá tato diskuse se jmenuje "Radnice online". Takže pokud smrdí kanály, jste tu dobře. Pokud si chcete popovídat o mé odbornosti, vynechte stránky obce a napište mi na mejl - při své inteligenci jistě víte, kde ho hledat.

a) Modrá - nedala. Barvy vycházejí z barev obecního znaku (erbu). Červeno-žlutá kombinace nee - supermarket, modro-zelená je zvěrstvo, takže zbyla přijatelná kombinace modré se žlutou. Ovšem když říkám že "barvy vycházejí z erbu", tak přesně i odstínem, takže hrozno-korunka.
b) Rozbít bílou plochu. Tomu se budu asi i bránit... 1) různě široký monitory, takže rozbíjení vypadá všude jinak, 2) začnou se objevovat různě na stránce barevné sloupce a obdélníky, např. jako na ofic. webu Města Oslavany.

"Einstein" má jiný odstíny barev 10 a jako starosta běž příkladem a registruj se (vlevo dole) 1